#1 2007-12-22 08:56:05

Prze93mo

Pro

377119
Skąd: D4l3k0 5tąd
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 506
Punktów :   

Życzenia świąteczne !!!

Składamy tutaj życzenia dla całego forum.



Tradycyjnie, jak co roku sypią się życzenia wokół. Większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych. A ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak, jak każdy sobie marzy.



HAPPY XMAS


Dla każdego prawdziwego respekt mam, Otwieram usta miasta KC czasem ze składem a czasem sam,
Dbam o wizerunek śląskiej sceny, masz problemy? Nie gadamy, rymujemy, reprezentujemy
Bez żadnej ściemy.. komponujemy bity, Kombinujemy płyty,
Skład P F K – układ niesamowity

Offline

 

#2 2007-12-22 14:07:30

Asia

Naczelnik

6056447
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 355
Punktów :   

Re: Życzenia świąteczne !!!

To są moje życzenia indywidualne... to każdego z Was

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia,dużo prezentów pod choinka  wielkiego leniuchowania<śpioch>, szalonego Sylwestra, wspaniałego Nowego Roku , dużo uśmiechu i radości ,nie zważania na uciekając czas  tylko życia dana chwila i wykorzystywania jej w pełni siły i wytrwałości  w dążeniu do celu, sukcesów w  , tylko słonecznych dni, przyjaźni , miłości  i wielu buziaków   ,oraz przyjemności  i aby te święta uskrzydliły Cię, a gdy kiedyś przyjdą dni gdy staniesz sie upadłym aniołem wtedy życzę Ci by obok Ciebie pojawił sie przyjaciel który pomoże Ci  znów wznieść sie w gore ponad to wszytko, co przyziemne... A teraz--->precz ze szkoła !!!!!!!!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT


"...Nie wiem, w którą stronę. Nie wiem, dokąd mogę dotrzeć...
...Uwalniam swoją wolę, zaczynam nową drogę...
...W miejsca, których nie ogarnie myśl..."

Offline

 

#3 2007-12-23 17:13:38

Kasia

Uciekinier

10313495
Skąd: Łodygowice
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 273
Punktów :   

Re: Życzenia świąteczne !!!

Happy New Year. Ile razy Miller skłamał, ile Kwach obietnic złamał, ile Beger owsa zjadła, ile Kalisz nosi sadła, ile Kulczyk kradł na boku, tyle szczęścia w Nowym Roku.

Ile Tusk przez Lecha szlochał, ile kobiet Golik kochał, ile Lepper się opalał, ile Misztal w disco szalał, ile Długosz będzie siedział, ile Rywin nie powiedział, ile wdzięku jest w Giertychu, ile wanien złupił Zbychu, ile Władek miał nadziei, że z Hausnerem sukces dzieli, tyle zdrowia, pomyślności, szczęścia, ciepła i radości.

Offline

 

#4 2007-12-23 20:03:45

Prze93mo

Pro

377119
Skąd: D4l3k0 5tąd
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 506
Punktów :   

Re: Życzenia świąteczne !!!

http://www.rotfl.ltd.pl/data/media/69/kartka_moja.gif


Przemo


Dla każdego prawdziwego respekt mam, Otwieram usta miasta KC czasem ze składem a czasem sam,
Dbam o wizerunek śląskiej sceny, masz problemy? Nie gadamy, rymujemy, reprezentujemy
Bez żadnej ściemy.. komponujemy bity, Kombinujemy płyty,
Skład P F K – układ niesamowity

Offline

 

#5 2007-12-24 08:53:13

Asia

Naczelnik

6056447
Zarejestrowany: 2007-11-09
Posty: 355
Punktów :   

Re: Życzenia świąteczne !!!


"...Nie wiem, w którą stronę. Nie wiem, dokąd mogę dotrzeć...
...Uwalniam swoją wolę, zaczynam nową drogę...
...W miejsca, których nie ogarnie myśl..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grabakugan.pun.pl www.fanidredwerkz.pun.pl www.petz5-forum.pun.pl www.wsti2010.pun.pl www.cs-kucykowo.pun.pl